Tüm şubelerimizde istihdam edilmek üzere 16 çalışanımıza Esalco Akademi olarak eğitim vererek ailemize kattık. 2-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz eğitimler Genel Müdürümüz Sayın Onur Önder tarafından verilmiştir.
3063
Lojistik sektörünün en ilham verici çalışmalarından biri olan ve 25-27 Nisan tarihleri arasında Tayland’da gerçekleştirilen Global Freight Forwarders Conference / Global Lojistik Konferansı etkinliğinde standımızla ve en yüksek katılımcı sayımızla göz doldurduk.

Aralık 2017’de Eskişehir ofisimizi açarak hizmet noktalarımıza bir yenisini daha ekledik.

Educ Academy ile Christine Lena eşliğinde gerçekleştirdiğimiz ‘Business Talking’ etkinliklerimize bir yensini ekledik.

16 Ekim 2017’de satış ekibimiz; Kadir Has Üniversitesi, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü 3. sınıf öğrencilerine IncoTerms 2010 eğitimi verdi.

12 Ekim 2017 tarihinde Hindistan’daki iş ortaklarımızdan Apollofiegeintegrated Logistics ile bir araya gelerek toplantılarımızı gerçekleştirdik.

Eskişehir’in Kırka bölgesinden Ambarlı‘ya, Kasım-Aralık 2017’de nakledilen 40 bin tonluk bor madeninin sevkiyatını gerçekleştirmek üzere ESKİŞEHİR TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ ile  6 milyon TL’lik sözleşme imzaladık.

Motivasyonun başarıdaki gücüne sonsuz inanırız… Esalco Ailesi olarak 4 Ağustos 2017’de ‘Yaz Partisi’ nde hep birlikte eğlendik.

Her yıl planlı bir şekilde büyümeye devam etmekten gurur duyuyoruz. 1 Nisan 2017’de Mersin ofisimizi açarak ailemizi genişlettik.

18 Aralık 2016’da İstanbul ve İzmir ofislerimizdeki ekiplerimizi bir araya getirerek hem sinerji yarattık, hem de inovasyon toplantımızı gerçekleştirdik.

Kerry Logistics Hong Kong ofisinden Sayın Raymon Kan 17 Kasım 2016’da şirketimize ziyarette bulundu.

5/6/7 Mayıs 2016 tarihlerinde, uzman ekibimizin bilgi birikimine daha da fazlasını katabilmek için şirket içi ‘Lojistik IQ Freightforwarder Sertifika Eğitimi’ ni gerçekleştirdik.