Teklif Al

Obtenez l'offre

Get Offer

获取报价

Angebot bekommen


ENTEGRE LOJİSTİK HİZMETLERİ

FORMU KOLAYCA DOLDURUN

HEMEN SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM  Firma Adı

  Ad Soyad

  E-mail

  Hizmet Seçiniz

  Telefon

  Sektör

  Total


  FORMU KOLAYCA DOLDURUN

  HEMEN SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM   Firma Adı

   Ad Soyad

   E-mail

   Hizmet Seçiniz

   Telefon

   Sektör

   Total


   ENTEGRE BAĞLANTILI LOJİSTİK HİZMETLERİ


   Entegre lojistik destek uygulamalarımız ile size sunduğumuz hizmetleri salt yük nakliyesi mertebesinden çıkartarak çok daha zengin ve katma değerli bir noktaya taşıyoruz. Lojistiğini üstleneceğimiz ürünlerin ihtiyaç duydukları hijyen ve ortam koşullarının kusursuz şekilde sağlanması, tedarik zincirinin en verimli şekilde organize edilmesi, tüm yasal süreçlerin, gerekli belgelerin temin edilmesi ve mevzuatla ilgili bilgilendirmelerin yapılması ve daha pek çok alanda lojistik süreçlerin planlanması konusunda sunduğumuz ek hizmetlerimizle işinizi kusursuz şekilde yapmanıza destek sağlıyoruz.

   Gümrük Hizmetleri

   Sektörünüz ne olursa olsun, yükünüzün dünyanın herhangi bir noktasına yapacağı lojistik yolculukta ihtiyacınız olan tüm gümrük hizmetlerini eksiksiz biçimde tespit ederek sizlere en doğru çözüm önerilerini sunuyoruz. Mevcut gümrük noktalarında sizlere hizmet sunabilmek için bekleyen ve evrak akışını aksatmadan sürdürebilmek için özveriyle çalışan tecrübeli ekibimizle her zaman yanınızdayız.

   Cross-Dock Taşımaları

   Sunduğumuz çapraz sevkiyat çözümlerimiz sayesinde, üretim işleminiz tamamlanır tamamlanmaz lojistik destek sağlayarak, ürünlerinizin ait oldukları adrese beklemeden teslim edilmesini sağlıyor ve bu sayede depolama masraflarınızın azaltılmasına katkıda bulunuyoruz. Lojistik süreçlerinizde rekabet avantajı sağlamak adına uygulanabilecek en önemli tedarik zinciri stratejilerinden biri olan Cross-Dock, yani çapraz sevkiyat; titizlikle ve doğru zamanlamayla planlanması gereken önemli bir lojistik süreç. Esalco olarak, deneyimli ve profesyonel ekibimizle tüm bu süreçlerde firmanıza değer katan, güvenilir bir çözüm ortağı olarak her zaman yanınızdayız.

   Uluslararası Dağıtım

   Ait olduğunuz sektörde, pazar hacminizi genişletmek ve tüm lojistik ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılayabilmek için her zaman en büyük destekçiniziz. Yükünüzün dünyanın dört bir yanına güvenle ulaştırılabilmesi için özveriyle çalışıyor, küreselleşen dünyada, firmanızı geleceğe taşımanıza destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. İster üretim sürecinde, ister son teslim aşamasında… Kaynağınız veya hedefiniz nerede olursa olsun dünyayı sizin için daha küçük hale getirmek bizim görevimiz. Uzman ekibimiz ve yüksek motivasyonumuzla sizlere daima çözüm odaklı hizmet üretebilmek için çalışıyoruz.

   Gümrüklü ve Gümrüksüz Depolama Hizmetleri

   Esalco Lojistik olarak, üretim yapınıza ve beklentilerinize göre uyarlanabilen esnek çözümlerimizle ihtiyaçlarınızı en ekonomik şekilde karşılamayı hedeflediğimiz depolama hizmetlerimizle de yanınızdayız. Sizlere dünyanın pek çok noktasında, ürününüzün ihtiyaç duyacağı saklama koşullarını sunan, kesintisiz güvenlik sistemleriyle 7/24 korunan, en gelişmiş depo yönetimi ve takip sistemlerine entegre, modern ve hijyenik depolama ve saklama çözümleri sunuyoruz.

   Katma Değerli Hizmetler

   Esalco Lojistik olarak birlikte çalıştığımız her müşteri bizim için özel ve değerlidir. Yüklerinizin sadece, üretimden başlayıp ait oldukları son adrese güvenli ve sağlam biçimde ulaştırılmasıyla yetinmiyor, ek olarak, çalıştığımız her firmaya geniş spektrumlu ve katma değerli hizmetler sunuyoruz. Üretim planınıza göre, paketleme, etiketleme, fiyat etiketi ekleme, ürün kontrolü, ambalajlama, elleçleme, yerleştirme gibi tüm ek hizmetleri; üretim ve lojistik süreçlerinizi en verimli şekilde yönetebilmeniz için sizlere sunuyoruz.

   KARGOLAMA   KORUMA   HAVA KORUMASI   HİZMETLERİMİZE GÖZ ATIN


   Esalco Logo

   Esalco Lojistik olarak kurulduğumuz 2011 yılından beri en sade anlatımıyla, bir ürünü ya da hammaddeyi, bir noktadan diğer bir noktaya taşıyoruz. Kulağa çok basit gelebilir ancak biz lojistiğin basit görünümünün ardındaki derinliği çok seviyoruz. Çünkü taşıdığımız her bir ürünle ya da hammaddeyle insanlara aslında özgürlüğü, mutluluğu, teknolojiyi, ağız tadını, ilhamı, hayata dair küçük zevkleri, renkli keşifleri, zamanı taşıyoruz.

   İLETİŞİM

   Merkez/HQ: Altunizade Mah. Mahir İz Cad. B Blok No: 9/1B İç Kapı No: 7 Üsküdar / İstanbul
   Şube/BR: Konak Mah. Badem Sok. Lotus Plaza N0:26/B D:33 Nilüfer/BURSA
   Şube/BR: Çınarlı Mahallesi,Şehit Fethi Sekin Cad No.3 Sunucu Plaza B Blok K.9/901 35170 Bayraklı / İzmir.
   Şube/BR: Güvenevler Mah. 1928 Sok. Ekinci Global İş Merkezi Sitesi K.14 No:5/25 Yenişehir – MERSİN.
   Şube/BR: Hoşnudiye Mahallesi 746 Sok No13 D.65 Soho Business Center Tepebaşı / Eskişehir.
   Sube/BR: Istanbul Havalimani Kargo Terminali Tayakadin Mah. Nuri Demirag Cad. Bina No:33 İc Kapi No:170 Arnavutkoy / Istanbul
   Sube/BR: 1 rue de la Haye, 93290 Tremblay En France Paris/France
   Sube/Wien: Twin Towers Wienerbergstr.11 A-1120 Wien / Austria