ESALCO’DA

KARİYEREsalco Lojistik Kariyer sayfasına hoş geldiniz.Genç, dinamik ve konusunda uzman ekibimizle her geçen gün büyüyoruz. Kurum başarımızın sırrı ekibimizin gücüne dayanıyor.

Ekip üyesi olma deneyiminin en az müşteri deneyimi kadar önemli olduğunu biliyoruz. Ailemizin tüm fertlerini uzun vadeli kariyer gelişimi dahilinde ilgili eğitimlere alarak, tüm çalışmalara maksimumda katılımlarını sağlayarak daima destekliyoruz.

İnsan Kaynakları sayfalarında bizi biz yapan değerleri tanıyacak, istihdam süreci ve kariyer politikalarımızla ilgili merak ettiğiniz sorulara yanıt bulacaksınız.

Esalco Lojistik Ailesi ve Çalışan Memnuniyeti


  • Esalco’da çalışan memnuniyeti, büyük önem taşır.

  • Esalco’da herkes “kendi işinin lideridir”. İşinde insiyatif kullanır, kendi kararlarını verir.

  • Kurumumuzun yıllık hedefleri ve stratejisi tüm çalışanlarımızın katılımıyla gerçekleştirilen toplantılarla belirlenir.

  • Esalco’da açık iletişim esastır ve çalışanlar sorunlarını doğrudan Genel Müdür’e iletebilir.

  • Esalco, önerilere açıktır, ekip üyelerimizden gelen tüm paylaşımları değerlendirmeye alırız.

  • “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” sözüne inanırız. Ekip üyelerimizin performans ölçümlerinde, müşterilerimizin belirli periyotlarda paylaştığı memnuniyet anketleri önem taşır.


İşe Alım ve Kariyer Yönetimi

  • İşe alım politikamızın temelini, ihtiyaç analizlerimiz doğrultusunda insan gücünü etkin şekilde planlayarak kurum değerleri ve kültürüne en uygun ve doğru kişilerin doğru pozisyonlara yerleştirilmesi oluşturur.

  • Adaylarımızı pozisyonun gerektirdiği temel ve göreve özel yetkinlikler çerçevesince değerlendiririz. Kurum kültürümüzün olmazsa olmazları arasında proaktif olmak, değişime açıklık, müşteri odaklılık, doğru iletişim ve işbirliği ile çalışmak yer almaktadır.

  • Kendi yöneticilerini kendi içinden yetiştirmeyi hedeflemiş bir kurum olarak, çalışanlarımızı kariyerlerinde ilerleyebilmeleri için; ‘kurum içi&dışı eğitim’, ‘iş başında eğitim’, ‘iş zenginleştirme’ dibi uygulamalarla destekleriz.AİLEMİZE KATILIN

İş İlanları ve Başvuru

Esalco Logo

Esalco Lojistik olarak kurulduğumuz 2011 yılından beri en sade anlatımıyla, bir ürünü ya da hammaddeyi, bir noktadan diğer bir noktaya taşıyoruz. Kulağa çok basit gelebilir ancak biz lojistiğin basit görünümünün ardındaki derinliği çok seviyoruz. Çünkü taşıdığımız her bir ürünle ya da hammaddeyle insanlara aslında özgürlüğü, mutluluğu, teknolojiyi, ağız tadını, ilhamı, hayata dair küçük zevkleri, renkli keşifleri, zamanı taşıyoruz.

İLETİŞİM

Merkez/HQ: Altunizade Mah. Mahir İz Cad. B Blok No: 9/1B İç Kapı No: 7 Üsküdar / İstanbul
Şube/BR: Konak Mah. Badem Sok. Lotus Plaza N0:26/B D:33 Nilüfer/BURSA
Şube/BR: Çınarlı Mahallesi,Şehit Fethi Sekin Cad No.3 Sunucu Plaza B Blok K.9/901 35170 Bayraklı / İzmir.
Şube/BR: Güvenevler Mah. 1928 Sok. Ekinci Global İş Merkezi Sitesi K.14 No:5/25 Yenişehir – MERSİN.
Şube/BR: Hoşnudiye Mahallesi 746 Sok No13 D.65 Soho Business Center Tepebaşı / Eskişehir.
Sube/BR: Istanbul Havalimani Kargo Terminali Tayakadin Mah. Nuri Demirag Cad. Bina No:33 İc Kapi No:170 Arnavutkoy / Istanbul
Sube/BR: 1 rue de la Haye, 93290 Tremblay En France Paris/France
Sube/BR: Twin Towers Wienerbergstr.11 A-1120 Wien / Austria
Sube/BR: SKYPARC Batiment St.Exupery Rue Constellation 67960 ENTZHEIM Strasbourg / France
FZCO:Warehouse No FZS1AJ06 & FZS1AJ07 Jebel Ali Freezone South / Dubai / UAE

Teklif Al!