Teklif Al

Obtenez l'offre

Get Offer

获取报价

Angebot bekommenDENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

FORMU KOLAYCA DOLDURUN

HEMEN SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM  Firma Adı

  Ad Soyad

  E-mail

  Hizmet Seçiniz

  Telefon

  Sektör

  Total  FORMU KOLAYCA DOLDURUN

  HEMEN SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM   Firma Adı

   Ad Soyad

   E-mail

   Hizmet Seçiniz

   Telefon

   Sektör

   Total


   DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI


   Uluslararası denizyolu taşımacılığı alanında deneyimli ve uzman kadromuz ile en zor, en karmaşık görünen lojistik ihtiyaçlarınızı bile yaratıcı yaklaşımlarımızla, sorunsuz şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

   Dünyada denizyolu taşımacılığı konusundaki deneyimleri ile ön plana çıkan 3500’ün üzerindeki acentemiz ile birlikte, gemi taşımacılığı, depolama, dağıtım, gümrükleme, proje taşımacılığı konularında size geniş rota seçenekleri sunuyor ve denizyolu nakliye ihtiyaçlarınızı esnek ve üretim takviminize uygun çözümlerle karşılıyoruz.

   WCA üyeliğimiz ve dünyanın en büyük armatörleri ile yaptığımız özel anlaşmalarla denizyolu kargo taşımacılığı, liman konteyner taşımacılığı, gemi kargo hizmeti gibi konulardaki tüm taleplerinize hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

   Yükünüzü, dünyanın tüm limanlarına güvenle ulaştırabilmek için denizyolu taşımacılığında kullanılan tüm belgeleri eksiksiz şekilde hazırlıyor, denizyolu taşımacılığı yapan firmalar arasındaki en uygun navlun fiyatlarını sunabilmek adına sektördeki tüm gücümüzü ve bağlantılarımızı sizlerin hizmetine sunuyoruz.

   Denizyolu Taşımacılığında Sunduğumuz Lojistik Servisler

   • Komple Konteyner Taşımaları – FCL
   • Parsiyel Konteyner Taşımaları – LCL
   • İthalat / İhracat Konsolidasyon Servisi
   • Limandan limana / kapıdan kapıya / depodan depoya taşımalar
   • Kombine taşımalar
   • Üçüncü ülkeler arası taşımalar (cross trade)

   Amacımız her zaman ihtiyacınızı doğru saptayıp, size en uygun ve en ekonomik çözüm yolunu üretmek. Bu sebeple ürün özelliklerinize bağlı olarak farklı konteyner seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Uluslararası denizyolu taşımacılığında kullanılan sistemlere göre, yükünüzün tamamı bir konteyneri dolduracak şekilde olduğunda FCL (Full Container Load – Komple Konteyner Yükü), yükünüz tüm konteyneri doldurmayıp, diğer müşterilerle paylaşmanızı gerektirdiğinde ise LCL (Less-Than-Container Load – Parsiyel Konteyner Yükü) seçenekleri kullanılabilmektedir. Esalco Lojistik olarak biz de ürün yapınıza en uygun çözümü geliştirerek, sizlere hem FCL hem de LCL taşıma hizmetini kusursuz şekilde sağlamaktayız.

   Ayrıca, sektörünüze özel üretim takvimlerini, güvenlik koşullarını, yasal gereklilikleri ve kalite standartlarını araştırıp, bu konular kapsamında yapılması gerekenleri dikkate alarak sadece size özel planlamalar yapmakta; limandan limana, kapıdan kapıya, depodan depoya taşıma hizmetlerimizle üretim modelinize uygun çözümleri sizlere sunmaktayız.

   Denizyolu’nda Tramp ve Liner Taşımacılık

   Denizyolu lojistiğinde kullanılan bir diğer taşımacılık stili de Tramp ve Liner Taşımacılık yöntemleridir. Esalco Lojistik olarak her iki kapsamda da hizmet sağladığımız bu stillerden Tramp, iki liman arasında yapılan ve belirli bir tarihi olmayan taşımacılığın tanımıdır. Bu tür denizyolu taşımacılığında yükün varlığı esastır. Geminin tamamını kaplayan kömür, petrol, maden gibi yükler bir limandan diğerine taşınarak lojistiği sağlanır. Liner Taşımacılık’ta ise aslolan yük değil, hizmet yapısıdır. Konteyner taşımacılığı bu kapsam içerisinde yer alır. Gemilerin kalkış, varış tarihlerinin, aktarma yapılacak limanların önceden belirlendiği bu stilde planlama yapmak gerekmektedir. Gemiler her şeyin önceden belli olduğu tarihlerde limanlara giriş yaparlar ve yükler, her detayı önceden bilinerek ve planlanarak taşıyıcı firmaya aktarılır.

   Denizyolu taşımacılığı alanındaki tüm ihtiyacınızı profesyonel ekibimizle çözmenin konforunu yaşamak istiyorsanız sizlere destek olmak için her zaman yanınızdayız.

   KARGOLAMA   KORUMA   HAVA KORUMASI   HİZMETLERİMİZE GÖZ ATIN


   Esalco Logo

   Esalco Lojistik olarak kurulduğumuz 2011 yılından beri en sade anlatımıyla, bir ürünü ya da hammaddeyi, bir noktadan diğer bir noktaya taşıyoruz. Kulağa çok basit gelebilir ancak biz lojistiğin basit görünümünün ardındaki derinliği çok seviyoruz. Çünkü taşıdığımız her bir ürünle ya da hammaddeyle insanlara aslında özgürlüğü, mutluluğu, teknolojiyi, ağız tadını, ilhamı, hayata dair küçük zevkleri, renkli keşifleri, zamanı taşıyoruz.

   İLETİŞİM

   Merkez/HQ: Altunizade Mah. Mahir İz Cad. B Blok No: 9/1B İç Kapı No: 7 Üsküdar / İstanbul
   Şube/BR: Konak Mah. Badem Sok. Lotus Plaza N0:26/B D:33 Nilüfer/BURSA
   Şube/BR: Çınarlı Mahallesi,Şehit Fethi Sekin Cad No.3 Sunucu Plaza B Blok K.9/901 35170 Bayraklı / İzmir.
   Şube/BR: Güvenevler Mah. 1928 Sok. Ekinci Global İş Merkezi Sitesi K.14 No:5/25 Yenişehir – MERSİN.
   Şube/BR: Hoşnudiye Mahallesi 746 Sok No13 D.65 Soho Business Center Tepebaşı / Eskişehir.
   Sube/BR: Istanbul Havalimani Kargo Terminali Tayakadin Mah. Nuri Demirag Cad. Bina No:33 İc Kapi No:170 Arnavutkoy / Istanbul
   Sube/BR: 1 rue de la Haye, 93290 Tremblay En France Paris/France
   Sube/Wien: Twin Towers Wienerbergstr.11 A-1120 Wien / Austria