KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

FORMU KOLAYCA DOLDURUN

HEMEN SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM
  Firma Adı

  Ad Soyad

  E-mail

  Hizmet Seçiniz

  Telefon

  Sektör

  Total   FORMU KOLAYCA DOLDURUN

  HEMEN SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM
   Firma Adı

   Ad Soyad

   E-mail

   Hizmet Seçiniz

   Telefon

   Sektör

   Total 
   KARAYOLU TAŞIMACILIĞI


   Uzman kadromuz, etkin çözümlerimiz ve çalışma prensiplerimizle Esalco olarak karayolu taşımacılığı ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Kurulduğumuz tarihten bugüne kadar sadece şehir içi taşımacılıkta 7 milyon kilometrenin üzerinde yol katettik.

   Lojistiğe çözüm odaklı yaklaşımımız, operasyon süreçlerindeki deneyimimiz ve sınırsız müşteri desteğimizle yurt içi ya da uluslararası karayolu taşımacılığı fark etmeksizin her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Uzman kadromuz karayolu taşımacılığında da ürünlerinizin teslimatını uygun maliyetler ile ve aynı zamanda hem esnek hem de yaratıcı çözümlerle sizlere sağlamaya devam ediyor. Dünyadaki karayolu lojistik firmaları arasında ayrıcalıklı yerimizi almak üzere emin adımlarla yürürken en büyük motivasyonumuz müşterilerimizin de bizimle birlikte büyümesine ve güçlenmesine destek olmak.

   Karayolu Taşımacılığında Sunduğumuz Lojistik Servisler

   Esalco olarak, karayolu taşımacılığı alanında sunduğumuz lojistik servislerle ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde karşılamaktayız. Aşağıda sizin için sunabileceğimiz bazı servisleri sıraladık:

   • Komple ve Parsiyel Servis

   Ürünlerinizin miktarına göre hem komple hem de parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Esalco’nun geniş araç filosu ve tecrübeli şoförleri ile ürünlerinizin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlarız.

   • Proje Yüklemeleri

   Özel projelerinizde ihtiyaç duyacağınız taşımacılık hizmetlerini de sizlere sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz, projenizin gereksinimlerine uygun şekilde planlama yapar ve en uygun lojistik çözümü sağlar.

   • Gabari Dışı Malların Taşınması

   Özel boyutlara ve ağırlıklara sahip olan mallarınızı da güvenli bir şekilde taşıyoruz. Deneyimli ekibimiz, bu tür yüklerin hassas planlamasını yaparak, güzergâhın ve gereken izinlerin düzenlenmesini sağlar.

   • CIS Ülkelerine Avrupa’dan TC Aktarmalı Taşıma

   CIS ülkelerine Avrupa’dan Türkiye Cumhuriyeti aktarmalı taşıma hizmeti sunmaktayız. Esalco’nun geniş acente ağı ve işbirliği yaptığı güvenilir taşıma şirketleri ile hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık gerçekleştirilir.

   • Türkiye’den Direkt Servis

   Müşterilerimize Türkiye’den direkt servis seçeneği sunmaktayız. Türkiye içindeki taşımacılık hizmetlerimiz, yerel müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmıştır. Esalco olarak, yurt içi ve yurt dışı kesintisiz ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Geniş araç filomuz ve deneyimli şoförlerimizle, müşterilerimizin ürünlerini zamanında ve güvenli bir şekilde hedef noktaya ulaştırıyoruz. Türkiye’den direkt servisimizle müşterilerimizin lojistik süreçlerini kolaylaştırıp ve verimliliklerini artırıyoruz.

   Karayolu Taşımacılığında Esalco’un Avantajları

   Karayolu taşımacılığı, lojistik hizmetler arasında önemli bir yere sahiptir ve bir dizi avantaja sahiptir. Bir taşıma sürecinde yükleme ve teslimatın her aşaması kontrol edilebilir.

   Denizyolu veya demiryolu gibi diğer alternatiflere göre, karayolu taşımacılığının kapıdan kapıya hizmetlerinde yükün daha hızlı ulaştırılabilmesi ve nakliyeci makbuzu olarak belgeleri almak için öncelikle bulundurulması gereken intermodal taşımalarda daha az zaman gerektirir.

   Güvenli bir taşıma hizmetinde, malın başına gelebilecek olumsuz durumlar göz önünde bulundurularak, karayolu taşımacılığında kullanılan ticari mallar güzergahları dikkatli bir şekilde planlanabilir. Bu sayede, karayolu taşımacılığına olan talep artmaktadır. Taşımalar, bir noktadan diğerine oldukça hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirilirken, olduğu gibi karayolu taşımacılığını da daha cazip hale getiren malların güvenliği sağlanabilir.

   Esalco olarak, müşterilerimize birçok avantaj sunmaktayız. İşte, Esalco Lojistik’in öne çıkan avantajları:

   Geniş Araç Filosu

   Karayolu taşımacılığında, uygun ve güvenilir araçlar kullanmak oldukça önemlidir. Esalco Lojistik olarak, geniş bir araç filosuna sahibiz. Her türlü yükü taşıyabilen farklı tipte araçlarımızla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.

   Deneyimli Sürücüler

   Esalco Lojistik, siz değerli müşterilerimize, deneyimli sürücülerimiz ile tır ve diğer ticari araçlarının yüklerini, özenle belirlenmiş ticari mallar güzergah üzerinden taşıyoruz. Göz önünde bulundurulması gereken, sürücülerimiz hem hızlı hem de güvenli bir taşımacılık hizmeti sağlıyoruz, bu sayede yüklerinizin planlanan sürede hedefine ulaşmasını garantiliyoruz. Bu hizmeti sunarken, araçlık filomuzun geniş ve çeşitli olması da bize büyük bir avantaj sağlamaktadır.

   Güvenilirlik ve Hızlı Teslimat

   Esalco Lojistik olarak, müşterilerimize güvenilirlik ve hızlı teslimat taahhüdünde bulunuyoruz. Hem Türkiye’nin dış hem de iç lokasyonlarına taşıma yapan bir firma olarak, hizmetlerimizi karayolu taşımacılığına devam ettirerek, kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüm bu işlemler, verimlilik ve zaman yönetimi göz önünde bulundurularak planlanmış ve organize edilmiştir. Bu sayede müşterilerimizin zamanında teslimat konusunda endişe duymadan işlerine devam etmelerini sağlamaktayız.

   Müşteri Memnuniyeti Odaklı Yaklaşım

   Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, bir taşıma sürecini her müşteriye özgün ve eksiksiz bir şekilde sunmayı hedefliyoruz. Taşımacılığı hizmeti, karayolunun önemli bir parçasıdır ve biz Esalco olarak, bu alanda çok geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız.

   Özellikle yük taşımacılığı, taşımacılık hizmetlerinin temel bir bölümünü oluşturmaktadır. Yükün, bilhassa karayolu taşımacılığında, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşması bizim öncelikli görevimizdir. Ayrıca operasyonel yeteneklerimiz ve geniş hizmet ağımız sayesinde, dünya genelinde müşterilerimize güvenli bir taşıma hizmeti sunabiliyoruz.

   Her bir taşıma işlemine özgü ihtiyaçları belirler, yükün özelliklerine ve boyutuna göre en uygun taşıma şeklini belirleyerek hizmetlerimizi şekillendiririz. Karayolu Taşımacılığı hizmetini, tek bir yük bile olsa, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla sunmaktayız. Taşıma sürecinde mağduriyet yaşanmaması için gereken her türlü önlemi alıyor, süreci titizlikle yönetiyoruz.

   Standartların dışında olan gabari dışı ağır hacimli kargolarınızı, sürecin en ince detayına kadar tecrübeli ekibimiz ile birlikte planlayarak ve tüm operasyonu kusursuz ve uygun bir şekilde yöneterek, en güvenli yöntemler belirlenerek istenilen noktaya ulaştırıyoruz.

   Karayolu Taşıma ile Gönderilerinizi Güvenle Taşıyın

   Esalco, öncü bir lojistik şirketi olarak, karayolu taşıma hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Geniş ağı sayesinde uluslararası karayolu taşımacılığı konusunda da müşterilerine güvence sağlamaktadır.

   Karayolu taşımacılığı sektörünün karmaşıklıklarını ve zorluklarını bilen Esalco, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile belirlenen varış noktalarına güvenli ve etkin bir şekilde yüklerinizi taşır.

   Nakliye süreci boyunca yükleme, varış ve kapıdan kapıya teslimat dahil tüm ayrıntıları dikkatli bir şekilde yönetiyor ve size özel taşımacılık çözümleri sunar. Karayolu taşımacılığının önemli bir parçası olarak, yüklerin hedefine ulaştığından emin olur. Esalco’nun mükemmel hizmet kalitesi ve karayolu taşımacılığı alanındaki uluslararası deneyimi, işlemlerinizi sorunsuz biçimde gerçekleştirmenizi sağlar.

   Karayolu taşımacılığındaki tüm hizmetlerde ve süreçler bize olan sonsuz güveniniz için teşekkür ederiz.

   KARGOLAMA   KORUMA   HAVA KORUMASI   HİZMETLERİMİZE GÖZ ATIN


   Esalco Logo

   Esalco Lojistik olarak kurulduğumuz 2011 yılından beri en sade anlatımıyla, bir ürünü ya da hammaddeyi, bir noktadan diğer bir noktaya taşıyoruz. Kulağa çok basit gelebilir ancak biz lojistiğin basit görünümünün ardındaki derinliği çok seviyoruz. Çünkü taşıdığımız her bir ürünle ya da hammaddeyle insanlara aslında özgürlüğü, mutluluğu, teknolojiyi, ağız tadını, ilhamı, hayata dair küçük zevkleri, renkli keşifleri, zamanı taşıyoruz.

   İLETİŞİM

   Merkez/HQ: Altunizade Mah. Mahir İz Cad. B Blok No: 9/1B İç Kapı No: 7 Üsküdar / İstanbul
   Şube/BR: Konak Mah. Badem Sok. Lotus Plaza N0:26/B D:33 Nilüfer/BURSA
   Şube/BR: Çınarlı Mahallesi,Şehit Fethi Sekin Cad No.3 Sunucu Plaza B Blok K.9/901 35170 Bayraklı / İzmir.
   Şube/BR: Güvenevler Mah. 1928 Sok. Ekinci Global İş Merkezi Sitesi K.14 No:5/25 Yenişehir – MERSİN.
   Şube/BR: Hoşnudiye Mahallesi 746 Sok No13 D.65 Soho Business Center Tepebaşı / Eskişehir.
   Sube/BR: Istanbul Havalimani Kargo Terminali Tayakadin Mah. Nuri Demirag Cad. Bina No:33 İc Kapi No:170 Arnavutkoy / Istanbul
   Sube/BR: 1 rue de la Haye, 93290 Tremblay En France Paris/France
   Sube/BR: Twin Towers Wienerbergstr.11 A-1120 Wien / Austria
   Sube/BR: SKYPARC Batiment St.Exupery Rue Constellation 67960 ENTZHEIM Strasbourg / France
   FZCO:Warehouse No FZS1AJ06 & FZS1AJ07 Jebel Ali Freezone South / Dubai / UAE

   Teklif Al!