Teklif Al

Obtenez l'offre

Get Offer

获取报价

Angebot bekommen


PROJE VE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI

FORMU KOLAYCA DOLDURUN

HEMEN SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM  Firma Adı

  Ad Soyad

  E-mail

  Hizmet Seçiniz

  Telefon

  Sektör

  Total
  FORMU KOLAYCA DOLDURUN

  HEMEN SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM   Firma Adı

   Ad Soyad

   E-mail

   Hizmet Seçiniz

   Telefon

   Sektör

   Total


   HER ALANDA

   PROJE VE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI


   Esalco Lojistik olarak, işletmenizin büyük ölçekli ve uzun vadeli projeler için deniz, hava ve karayolu hizmetlerimizi tek veya farklı kombinasyonlar halinde kullanarak, özel ve yenilikçi çözümler sunmaktayız. Uzman kadromuz, ağır, hacimli ve standart ölçülerin dışındaki yüklerinizin taşınmasını en ince ayrıntısına kadar planlayarak ve yöneterek, güvenli bir şekilde hedef noktaya teslim edilmesini sağlamaktadır.

   Uzun vadeli, yüksek kapasiteli ve gayretli bir hizmet alanı olan proje taşımacılığı, bizim için sürekli güçlenme ve yenilikçi çözümler sunma zorunluluğunu beraberinde getiriyor. Özel projeler, bazen kısa süreli bir hizmet ihtiyacı doğururken bazen de uzun süreli vakit alan bir süreç içinde yer alabiliyor. Bu nedenle, özverili, meraklı, esnek, eğitimli ve yüksek motivasyonlu ekibimizle birlikte sizlere ihtiyacınız olan süre boyunca hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Küresel ağımız, stratejik ortaklarımız ve tutku dolu yaklaşımımız ile 7/24 kesintisiz hizmet sunarak, büyük ölçekli projelerinizi başarı ile taşıyoruz. Fiyat politikamız ve hizmet kalitemizle, proje taşımacılığı sektöründe öncü bir konuma sahip olduğumuzu söylemekten mutluluk duyuyoruz.

   Ağır yük taşımacılığı, lojistik sektörünün en kritik unsurlarından biridir ve bu alanda faaliyet gösteren firmaların sadece deneyimli değil, aynı zamanda teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve sürdürülebilir lojistik stratejileri sunabilen ekiplere sahip olması hayati önem taşımaktadır. Biz de Esalco Lojistik olarak, uluslararası mevzuatları yakından takip eden, sektördeki en son teknolojik yenilikleri bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir lojistik stratejileriyle müşterilerimize hizmet sunan uzman kadromuzla endüstrinin geleceğine katkı sağlıyoruz.

   Milyonların hayatlarını etkileyen büyük projelerde, üretim koşullarını ve yöntemlerini şekillendirerek sizin için gereken ağır yük taşımacılığı kargo hizmetlerini sağlıyoruz. Yapay zekâ çözümleri ile kusursuz bir takip sağlayarak, rekabetçi fiyatlar ve güvenilir ekibimizle projelerinizi yönetiyoruz. Uzmanlarımız, proje taşımacılığı nakliye planlamalarını büyük resmi görerek kurgulayarak, projenin başından sonuna kadar tüm süreçlerde aktif bir şekilde yer alarak, her ayrıntıya özen gösteriyoruz.

   Esalco Lojistik olarak, ağır yük taşımacılığı alanındaki her adımın önemini kavrayarak sizi ve projenizi sonuna kadar destekliyoruz. Büyük bir özveriyle ve inançla çalışarak, her proje için en uygun ve yaratıcı çözümleri sunuyoruz. Proje nakliyatı konusundaki uzun soluklu nakliye maratonunda, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

   Müşterilerimiz için her zaman en iyiyi hedefleyen, stratejik ortaklarımız ve küresel ağımızla birlikte hareket ederek, bu ölçekteki projeleri hayata geçirme tutkumuzla 7/24 kesintisiz bir hizmet sunmaktayız. Fiyat politikamız ve hizmet kalitemizle, proje taşımacılığı yapan diğer firmalar arasında ayrıcalıklı bir konumda yer alıyoruz. Ekibimiz, uluslararası mevzuatın gerekliliklerine hâkimiyeti, teknolojik yenilikleri takip etme kabiliyeti ve sürdürülebilir lojistik stratejileri sunma becerisiyle öne çıkıyor.

   Geleceğe yönelik atılımlar yapmayı hedefleyen tüm kurumların vizyonuna katma değer sağlayarak, üretim koşullarını ve yöntemlerini şekillendirerek milyonların hayatlarına dokunacak ölçekteki projelerde ihtiyaç duyulan ağır yük taşımacılığı kargo hizmetlerini, rekabetçi fiyatlar ve güvenilir ekibimizle sağlıyoruz. Her aşamada büyük resmi göz önünde bulundurarak planlamalarınızı ve operasyonlarınızı kurguluyor, tüm projelerin en küçük detayına bile en büyük özeni göstererek yaklaşıyoruz. Uzun soluklu bu nakliye maratonunda, her adımın önemini kavrayarak sizi ve projenizi sonuna kadar destekliyoruz.

   Ekibimiz, proje taşımacılığı nakliyat planlamalarınızı ve operasyonlarınızı büyük resmi görerek kurguluyor ve projenizin başından sonuna kadar sizinle birlikte çalışıyor. Tüm projelerde en küçük detaylara bile en büyük özeni gösteriyor, bu uzun soluklu nakliye maratonunda her adımın önemini kavrayarak sizi ve projenizi sonuna kadar destekliyoruz. Amacımız, yüksek kaliteli hizmetimizle projenizi başarıya ulaştırmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Sizleri proje sürecinde en iyi şekilde desteklemek için buradayız ve her adımda sıkı bir takip ve kontrol sağlayarak, işlerinizi kolaylaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

   Değerli müşterilerimize, üretim süreçlerini daha da güçlendirerek katma değer yaratan lojistik projelerinizin yönetiminde bize duyduğunuz güven için teşekkür ediyoruz. Sunduğumuz proje ve ağır yük taşımacılığı hizmetleriyle birlikte, sizlerle birlikte ürettiğimiz başarılı örneklerin sayısının her geçen gün artması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

   KARGOLAMA   KORUMA   HAVA KORUMASI   HİZMETLERİMİZE GÖZ ATIN


   Esalco Logo

   Esalco Lojistik olarak kurulduğumuz 2011 yılından beri en sade anlatımıyla, bir ürünü ya da hammaddeyi, bir noktadan diğer bir noktaya taşıyoruz. Kulağa çok basit gelebilir ancak biz lojistiğin basit görünümünün ardındaki derinliği çok seviyoruz. Çünkü taşıdığımız her bir ürünle ya da hammaddeyle insanlara aslında özgürlüğü, mutluluğu, teknolojiyi, ağız tadını, ilhamı, hayata dair küçük zevkleri, renkli keşifleri, zamanı taşıyoruz.

   İLETİŞİM

   Merkez/HQ: Altunizade Mah. Mahir İz Cad. B Blok No: 9/1B İç Kapı No: 7 Üsküdar / İstanbul
   Şube/BR: Konak Mah. Badem Sok. Lotus Plaza N0:26/B D:33 Nilüfer/BURSA
   Şube/BR: Çınarlı Mahallesi,Şehit Fethi Sekin Cad No.3 Sunucu Plaza B Blok K.9/901 35170 Bayraklı / İzmir.
   Şube/BR: Camii Şerif Mah 5204 Sok Arslanlar Apt No:15/7 33060 Akdeniz / Mersin.
   Şube/BR: Hoşnudiye Mahallesi 746 Sok No13 D.65 Soho Business Center Tepebaşı / Eskişehir.
   Sube/BR: Istanbul Havalimani Kargo Terminali Tayakadin Mah. Nuri Demirag Cad. Bina No:33 İc Kapi No:170 Arnavutkoy / Istanbul
   Sube/BR: 1 rue de la Haye, 93290 Tremblay En France Paris/France
   Sube/Wien: Twin Towers Wienerbergstr.11 A-1120 Wien / Austria