Teklif Al

Obtenez l'offre

Get Offer

获取报价

Dünya Devinin Üretim Makineleri Esalco’ya Emanet

Project: Dünya Devinin Üretim Makineleri Esalco’ya Emanet

Title:

Description:

Esalco-Yükleme-1200x675.jpeg

Dünya Devinin Üretim Makineleri Esalco’ya Emanet

Gabari dışı, ağır, havaleli, hacimli yüklerin taşınması özel bir bilgi birikimi ve uzmanlık ister. Biz de Esalco ekibi olarak deneyimimizi aktarabildiğimiz, katma değerli hizmet üretebildiğimiz ve titizlikle planlayabildiğimiz özel projeleri yönetmeyi çok seviyoruz. Ve bugün, bir kez daha proje taşımacılığında işimizi başarıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Dünya devinin Esalco Lojistik’e emanet ettiği lazer kesim makineleri İsveç’ten low bed araçlara yüklenerek yola çıktı; planladığımız şekilde ve tam zamanında Çorum’a ulaştı. Yeni projelerimiz hakkında bilgi almak için bizi takip edebilirsiniz.

Kategori
Biz

Esalco Lojistik olarak kurulduğumuz 2011 yılından beri en sade anlatımıyla, bir ürünü ya da hammaddeyi, bir noktadan diğer bir noktaya taşıyoruz. Kulağa çok basit gelebilir ancak biz lojistiğin basit görünümünün ardındaki derinliği çok seviyoruz. Çünkü taşıdığımız her bir ürünle ya da hammaddeyle insanlara aslında özgürlüğü, mutluluğu, teknolojiyi, ağız tadını, ilhamı, hayata dair küçük zevkleri, renkli keşifleri, zamanı taşıyoruz.

İLETİŞİM

Merkez/HQ: Acıbadem, Akasya 25/A Kent Etabı Kat:6 34660 Üsküdar / İstanbul.
Şube/BR: Çınarlı Mahallesi,Şehit Fethi Sekin Cad No.3 Sunucu Plaza B Blok K.9/901 35170 Bayraklı / İzmir.
Şube/BR: Camii Şerif Mah 5204 Sok Arslanlar Apt No:15/7 33060 Akdeniz / Mersin.
Şube/BR: Hoşnudiye Mahallesi 746 Sok No13 D.65 Soho Business Center Tepebaşı / Eskişehir.
Sube/BR: Istanbul Havalimani Kargo Terminali Tayakadin Mah. Nuri Demirag Cad. Bina No:33 İc Kapi No:170 Arnavutkoy / Istanbul
Sube/BR: 1 rue de la Haye, 93290 Tremblay En France Paris/France
Sube/Wien: Twin Towers Wienerbergstr.11 A-1120 Wien / Austria