7_ARALIK_POST_2.webp
Esalco olarak mutluluk duyduğumuz işi yaparken ödüllendirilmenin gururunu bir kez daha yaşadık. 2022 yılında Türkiye ihracatının 90 milyar dolar olarak gerçekleşmesinde büyük rol alan Hizmet İhracatçıları Birliği üyelerinin “2022 Yılı Hizmet İhracatı Şampiyonları” ödül töreninde Esalco Lojistik olarak “Yük Taşımacılığı ve Lojistik Hizmetleri” kategorisinde 11. olduk. HİB’in ihracatı teşvik etmek için verdiği bu ödüle bir kez daha layık görüldüğümüz için gururluyuz. Bu başarıda emeği olan tüm ekip arkadaşlarımıza ve paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

12_ARALIK_POST-.webp

Orta Doğu ve Afrika Genel Müdürümüz Levent Çağkan Özkan, Belçika’nın Antwerp şehrinde düzenlenen Antwerp XL Breakbulk haftasında,
“40 Yaş Altı 40 Profesyonel” listesine seçildi. Amerika’dan Norveç’e tüm dünyadan katılımcıların yarıştığı prestijli bir liste olan “40 Yaş Altı 40 Profesyonel ” listesine giren Levent Çağkan Özkan 29 Kasım’da düzenlenen törene katılarak ödülünü aldı.

Ağır kaldırma operasyonları ve ağır taşımacılık, endüstriyel projelerin nakliyesi, satış yönetimi, iş geliştirme gibi alanlarda 10 yılı aşkın süredir proje yöneticiliği yapan, Ortadoğu ve Afrika Genel Müdürümüz Levent Çağkan Özkan’ı tebrik ediyoruz. Kendi sınırlarını aşan, başarılarıyla bizi gururlandıran böylesine güzel bir ekiple çalışmayı

#ÇokSeviyoruz
#AntwerpXL #40Under40 #ProjectCargo #Leadership #Innovation #Gratitude #EsalcoLogistics #birliktegelişeceğiz #esalcolojistik #lojistik #logistics #uluslararasıtaşımacılık #logisticsmanagement #logisticscompany #logisticssolutions
#logisticslife #rorologistics #rorotransportation


Gürcistan-Boru-Hattı-Görseli-Esalco-2-1200x900.jpeg

Proje taşımacılığı uzmanlık, doğru stratejik planlama yetkinliği, kalite ve güvenlik standartları ister. Esalco Lojistik olarak tüm bu bileşenleri bir araya getirerek karayolu taşımacılığının en prestijli projelerinden birine imzamızı atıyoruz. Türkiye – Gürcistan Boru Hattı Projesi’nin karayolu lojistik yönetimi artık Esalco güvencesinde. Proje detayları için takipte kalın.


Esalco-Yükleme-1200x675.jpeg

Gabari dışı, ağır, havaleli, hacimli yüklerin taşınması özel bir bilgi birikimi ve uzmanlık ister. Biz de Esalco ekibi olarak deneyimimizi aktarabildiğimiz, katma değerli hizmet üretebildiğimiz ve titizlikle planlayabildiğimiz özel projeleri yönetmeyi çok seviyoruz. Ve bugün, bir kez daha proje taşımacılığında işimizi başarıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Dünya devinin Esalco Lojistik’e emanet ettiği lazer kesim makineleri İsveç’ten low bed araçlara yüklenerek yola çıktı; planladığımız şekilde ve tam zamanında Çorum’a ulaştı. Yeni projelerimiz hakkında bilgi almak için bizi takip edebilirsiniz.


HABERLER-2.jpeg

Tüm şubelerimizde istihdam edilmek üzere 16 çalışanımıza Esalco Akademi olarak eğitim vererek ailemize kattık. 2-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz eğitimler Genel Müdürümüz Sayın Onur Önder tarafından verilmiştir.


kombine-tasimacilik.jpeg

Eskişehir’in Kırka bölgesinden Ambarlı‘ya, Kasım-Aralık 2017’de nakledilen 40 bin tonluk bor madeninin sevkiyatını gerçekleştirmek üzere ESKİŞEHİR TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ ile  6 milyon TL’lik sözleşme imzaladık.


Esalco Logo

Esalco Lojistik olarak kurulduğumuz 2011 yılından beri en sade anlatımıyla, bir ürünü ya da hammaddeyi, bir noktadan diğer bir noktaya taşıyoruz. Kulağa çok basit gelebilir ancak biz lojistiğin basit görünümünün ardındaki derinliği çok seviyoruz. Çünkü taşıdığımız her bir ürünle ya da hammaddeyle insanlara aslında özgürlüğü, mutluluğu, teknolojiyi, ağız tadını, ilhamı, hayata dair küçük zevkleri, renkli keşifleri, zamanı taşıyoruz.

İLETİŞİM

Merkez/HQ: Altunizade Mah. Mahir İz Cad. B Blok No: 9/1B İç Kapı No: 7 Üsküdar / İstanbul
Şube/BR: Konak Mah. Badem Sok. Lotus Plaza N0:26/B D:33 Nilüfer/BURSA
Şube/BR: Çınarlı Mahallesi,Şehit Fethi Sekin Cad No.3 Sunucu Plaza B Blok K.9/901 35170 Bayraklı / İzmir.
Şube/BR: Güvenevler Mah. 1928 Sok. Ekinci Global İş Merkezi Sitesi K.14 No:5/25 Yenişehir – MERSİN.
Şube/BR: Hoşnudiye Mahallesi 746 Sok No13 D.65 Soho Business Center Tepebaşı / Eskişehir.
Sube/BR: Istanbul Havalimani Kargo Terminali Tayakadin Mah. Nuri Demirag Cad. Bina No:33 İc Kapi No:170 Arnavutkoy / Istanbul
Sube/BR: 1 rue de la Haye, 93290 Tremblay En France Paris/France
Sube/BR: Twin Towers Wienerbergstr.11 A-1120 Wien / Austria
Sube/BR: SKYPARC Batiment St.Exupery Rue Constellation 67960 ENTZHEIM Strasbourg / France
FZCO:Warehouse No FZS1AJ06 & FZS1AJ07 Jebel Ali Freezone South / Dubai / UAE

Teklif Al!