Teklif Al

Obtenez l'offre

Get Offer

获取报价

Angebot bekommen


ULUSLARARASI KİŞİSEL EŞYA TAŞIMACILIĞI

FORMU KOLAYCA DOLDURUN

HEMEN SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM  Firma Adı

  Ad Soyad

  E-mail

  Hizmet Seçiniz

  Telefon

  Sektör

  Total


  FORMU KOLAYCA DOLDURUN

  HEMEN SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM   Firma Adı

   Ad Soyad

   E-mail

   Hizmet Seçiniz

   Telefon

   Sektör

   Total


   HER NOKTAYA

   ULUSLARARASI KİŞİSEL EŞYA TAŞIMACILIĞI


   Kişisel eşyalarınızı Türkiye’den dünyanın herhangi bir noktasına ya da dünyanın herhangi bir noktasından Türkiye’ye ulaştırabilmeniz için Esalco ekibi olarak yanınızdayız. İyi derecede yabancı dil bilgisine sahip, uluslararası mevzuata hakim ekibimizle, kişisel eşyalarınızı gümrükleme ve paketleme servisleri de dahil olmak üzere istediğiniz noktaya güvenle ulaştırıyoruz.

   Lojistik süreçlerin her aşamasında ticari ortağınız olmak kadar, uluslararası zati eşya taşımacılığı konusunda da en güvenilir çözüm ortağınız olabilmek bizim için çok değerli. Hayatınızın en önemli dönüm noktalarında uluslararası ev eşyası nakliye sürecinizi en huzurlu ve hesaplı biçimde yaşamanız için küresel ağımızla yanınızdayız. Amacımız, yeni adresinize ulaştığınızda kendinizi evinizde hissettirecek tüm eşyalarınızın da sizinle birlikte olmasını sağlamak. Üstelik sadece eşyalarınız değil, minik dostlarınız da bizimle güvende. Hayatınızı paylaştığınız ev hayvanlarınızı uluslararası gümrükleme kanunlarına uygun biçimde, güvenli ve konforlu şekilde yeni yaşamınızda size eşlik etmeleri için sizlerle buluşturuyoruz.

   Evinizi yanınızda götüremediğiniz maceralarınız için de ev eşyası depolama hizmetlerimiz sizinle. Gözünüz arkada kalmadan, kuş kadar hafif yol almanızı sağlayacak bu akılcı hizmet için detayları bize bildirmeniz yeterli. Esalco’nun uzman ekibi her zaman olduğu gibi ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılayacak en ekonomik çözüm önerileri ile yanınızda olacak. Kullanmayacağınız kıymetli ev eşyalarınız, siz dünyayı keşfederken bizimle daima güvende kalacak ve biz yine, hayatı özgürce keşfederken yüzünüzde oluşacak gülümsemeyi görmek için çalışacağız.

   Yurt dışı zati eşya taşımacılığı konusundaki tüm endişelerinizi rahatlıkla bir kenara bırakabilirsiniz. Çünkü küçük ya da büyük ölçekli, hacmi ne olursa olsun tüm uluslararası zati eşya taşımalarınızda sizlere tecrübemizle yol göstermeye devam edeceğiz. Bu sayede tâbi olmadığınız gümrük masraflarına maruz kalmadan, güvenli, hesaplı ve yasalara uygun biçimde eşyalarınızın nakliyesi bize ait olurken, size sadece dünyanın dört bir yanını keşfetmenin mutluluğunu yaşamak kalacak.

   Kişisel nakliye ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde çözüme kavuşturmanız için her zaman yanınızdayız. Uzmanlığımız dahilindeki küresel gücümüzü sizin hizmetinize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

   KARGOLAMA   KORUMA   HAVA KORUMASI   HİZMETLERİMİZE GÖZ ATIN


   Esalco Logo

   Esalco Lojistik olarak kurulduğumuz 2011 yılından beri en sade anlatımıyla, bir ürünü ya da hammaddeyi, bir noktadan diğer bir noktaya taşıyoruz. Kulağa çok basit gelebilir ancak biz lojistiğin basit görünümünün ardındaki derinliği çok seviyoruz. Çünkü taşıdığımız her bir ürünle ya da hammaddeyle insanlara aslında özgürlüğü, mutluluğu, teknolojiyi, ağız tadını, ilhamı, hayata dair küçük zevkleri, renkli keşifleri, zamanı taşıyoruz.

   İLETİŞİM

   Merkez/HQ: Altunizade Mah. Mahir İz Cad. B Blok No: 9/1B İç Kapı No: 7 Üsküdar / İstanbul
   Şube/BR: Konak Mah. Badem Sok. Lotus Plaza N0:26/B D:33 Nilüfer/BURSA
   Şube/BR: Çınarlı Mahallesi,Şehit Fethi Sekin Cad No.3 Sunucu Plaza B Blok K.9/901 35170 Bayraklı / İzmir.
   Şube/BR: Camii Şerif Mah 5204 Sok Arslanlar Apt No:15/7 33060 Akdeniz / Mersin.
   Şube/BR: Hoşnudiye Mahallesi 746 Sok No13 D.65 Soho Business Center Tepebaşı / Eskişehir.
   Sube/BR: Istanbul Havalimani Kargo Terminali Tayakadin Mah. Nuri Demirag Cad. Bina No:33 İc Kapi No:170 Arnavutkoy / Istanbul
   Sube/BR: 1 rue de la Haye, 93290 Tremblay En France Paris/France
   Sube/Wien: Twin Towers Wienerbergstr.11 A-1120 Wien / Austria